Haradinaj në Zvicër për vëzhgimin e procesit zgjedhor të degës së AAK-së atje

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, me disa bashkëpunëtorë do të qëndrojë në Zvicër ku do të takojnë bashkatdhetarë që jetojnë e veprojnë atje.

Kështu është bërë e ditur përmes një njoftimi në faqen zyrtare të AAK-së.

“Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, bashkë me deputetë e zyrtarë tjerë të Aleancës, do të qëndrojnë në Zvicër ku do të takojnë bashkatdhetarë dhe do të njoftohen për procesin e zgjedhjeve të brendshme në degën e Zvicrës. Agjenda e kryetarit Haradinaj me bashkëpunëtorë do të jetë në kantonin e Cyrihut ndërsa të dielën do të mbajë takim me bashkatdhetarët në Salmen”, thuhet në njoftim.

Lajmet Haradinaj në Zvicër për vëzhgimin e procesit zgjedhor të degës së AAK-së atje >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>