Haradinaj merr pjesë në iftarin e organizuar nga kryetari i degës së AAK-së në Mitrovicë

Ish-kryeministri i Kosovës, njëherësh kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në iftarin e organizuar nga kryetari i degës së Aleancës në Mitrovicë, Qazim Nimani.

Haradinaj me këtë rast ka thënë se Mitrovica është qytet i lënë pas dore, qytet që na thërret për ndërgjegjësim.

“Sot në Mitrovicë, në iftarin e organizuar nga kryetari i degës z. Qazim Nimani, me struktura të Aleancës dhe personalitete të respektuara nga ky qytet. Mitrovica, qytet i lënë pas dore, na thërret për ndërgjegjësim. I kemi borxh të gjithë!”, ka thënë Haradinaj.

Lajmet Haradinaj merr pjesë në iftarin e organizuar nga kryetari i degës së AAK-së në Mitrovicë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>