Haradinaj e pret në takim lamtumirës ambasadorin britanik

Ish-kryeministri i Kosovës, njëherësh Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në pritjen lamtumirëse në nderim të ambasadorit të Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Nicholas Abbott.

Haradinaj ka thënë se Abbott është mik i madh, derisa e ka falënderuar atë për bashkëpunimin e shkëlqyer dhe kujdesin e jashtëzakonshëm që ka treguar për Kosovën.

“Në pritjen lamtumirëse në nderim të Ambasadorit të Mbretërisë së Bashkuar, Nicholas Abbott, një mik i madh i yni. Falënderues për bashkëpunimin e shkëlqyer dhe kujdesin e jashtëzakonshëm që ka treguar për vendin tonë!, ka shkruar ai në rrjetin social Facebook.

Lajmet Haradinaj e pret në takim lamtumirës ambasadorin britanik >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>