Hajdutët thyejnë xhamin e makinës dhe i vjedhin gjithçka çiftit italian në Vlorë (FOTO)

Një çift italianësh kanë rënë pre e grabitjes teksa ndodheshin në Shqipëri për pushime.

Mësohet se çifti kishte parkuar automjetin tip “Audi” në zonën e Lungomares në Vlorë, i cili më pas është vendosur nën shënjestër nga grabitësit.

Këta të fundit kanë thyer xhamin e pasagjerit të automjetit dhe kanë vjedhur rreth 2500 euro, si edhe gjithë dokumentet dhe sendet e tjera me vlerë.

Sakaq, në vendngjarje ka mbërritur policia së bashku me grupin hetimor dhe ka nisur punën për zbardhjen e ngjarjes.

Lajmet Hajdutët thyejnë xhamin e makinës dhe i vjedhin gjithçka çiftit italian në Vlorë (FOTO) >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>