Grupi i pakënaqur brenda BDI-së mban takim me strukturat në Studeniçan

Në këto çaste zhvillohet takimi i thirrur nga grupi i zjarrit me anëtarët dhe simpatizantët e BDI-së në Studeniçan.

Në foto duken disa nga eksponentët kryesorë të grupit Musa Xhaferi, Blerim Bexheti, Izet Mexhiti.

Pritet që në këtë takim të flitet për rezultatet e dobëta dhe pakënaqësinë e madhe që strukturat partiake kanë ndaj përfaqësuesve momental në ekzekutiv dhe të prezantohen të dhënat nga raporti i përgatitur që reflekton punën e dobët të ministrave.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!