Gruaja nga Fushë-Kosova rrahet nga bashkëshorti dhe familjarët e tij

Një grua në Fushë-Kosovë sulmohet fizikisht nga bashkëshorti dhe familjarët e tij.

Policia e Kosovës ka raportuar se me datën 2 shkurt në Fushë-Kosovë është raportuar për dhunë në familje.

Një femër është ka raportuar për sulm fizik nga bashkëshorti dhe rasti po hetohet.

”Viktima femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj dhe familjarët e tij”.

“Nuk raportohet për të arrestuar, rasti në hetime”, raporton Policia e Kosovës.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!