Greta Koçi nënë për herë të parë, publikohen imazhe të veçanta

Këngëtarja, Greta Koçi po bëhet nënë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Greta në rrjete sociale, shkruan Rahoveci INFO.tv

Greta nuk e zbuloi gjininë, megjithatë urime të shumta mori nga ndjekësit dhe miqtë e saj.

Greta prej vitesh jeton në Austri krah burrit të saj./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!