Greta Koçi bëhet nënë: Sot u bekova me një djalë

Këngëtarja, Greta Koçi sot u bë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Greta në rrjete sociale, e cila ka treguar se ajo u bekua me një djalë, shkruan Rahoveci INFO.tv

“Sot u bekova me nje djalë. Asnje sukses dhe arritje ne jeten time nuk u krahasoka me kete moment. Eshte dita me e bukur e jetes sime! Faleminderit Zotit dhe te gjithe ekipit mjekesor ne Amsterdam”, ka shkruar ajo.

Greta prej vitesh jeton në Austri krah burrit të saj./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>