GJKKO shtyn seancën për Berishën

Është shtyrë seanca për ish-kryeministri Sali Berisha.

Mësohet se seanca është shtyrë për shkak se gjyqtarja Irena Gjoka ishte pjesë e një tjetër trupi gjykues dhe në të njëjtën kohë përfundoi edhe orari zyrtar.

Seanca për revokimin e masës së sigurisë ‘arrest shtëpie’ ishte parashikuar të mbahej në orën 15:00.

Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet avokateve te tij mbrojtës kërkonte heqjen e arrestit shtëpiak.

Lajmet GJKKO shtyn seancën për Berishën >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>