Gjilani dhe Ferizaj ndahen baras

Gjilani ka barazuar pa gola me skuadrën e Ferizajt në ndeshjen që u luajt në stadiumin me bar sintetik në Gjilan.

Gjilani ka 28 pikë në 19 ndeshje, kurse Ferizaj në vendin e fundit ka 14 pikë.

Në këtë ballafaqim, të dyja skuadrat mbetën me një futbollist më pak në fushë.

Besar Musolli te Gjilani dhe Behar Bardhi te Ferizaj u përjashtuan nga loja.

Gjilani e pret Malishevën në xhiron e 20-të, kurse Ferizaj luan ndaj Prishtinës.

Lajmet Gjilani dhe Ferizaj ndahen baras >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!