Gjetja e trupit të Eraldo Nevruzit, Policia e Vlorës: Autori e kishte hedhur te “Përroi i Gjipesë”, mes fshatrave Dhërmi dhe Vuno

Policia e Vlorës ka reaguar pas gjetjes së trupit të Eraldo Nevruzajt, i cili dyshohet se është vrarë nga Gerald Shehu dhe dy bashkëpunëtorë të tij.

Efektivët e qytetit bregdetar shprehen se trupi është gjetur në një gurore, mes fshatrave Dhërmi dhe Vuno.

Njoftimi i policisë:

Himarë/Informacion shtesë

Në vijim të punës hetimore për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë ligjor të ngjarjes kriminale të ndodhur në Dhërmi, pas zbardhjes së rrethanave, ndalimit në Greqi të autorit të dyshuar dhe arrestimit të 2 shtetasve që ndihmuan autorin për të fshehur kufomën, grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, ka vijuar veprimet për gjetjen e trupit të shtetasit E. N.

Shërbimet e Drejtorisë Vendore të Policisë Vlorë, të Komisariat të Policisë Himarë dhe disa grupe të Delta Forcë, në drejtimin e Drejtorit të Drejtorisë Vendore të Policisë Vlorë, kanë vijuar kërkimet në një perimetër të gjerë.

Si rezultat i informacioneve të siguruara nga hetimi dhe i kërkimeve, shërbimet e Policisë kanë gjetur trupin e pajetë të shtetasit E. N., në vendin e quajtur “Përroi i Gjipesë”, në zonën midis fshatrave Dhërmi dhe Vuno.

Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin e plotë ligjor të kësaj ngjarjeje kriminale.

Lajmet Gjetja e trupit të Eraldo Nevruzit, Policia e Vlorës: Autori e kishte hedhur te “Përroi i Gjipesë”, mes fshatrave Dhërmi dhe Vuno >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>