Gjendet pa shenja jete një burrë në Drenas

Gjendet i vdekur një burrë në Drenas.

Një burrë në Drenas është gjendur i vdekur, të shtunën.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtins, Flora Ahmeti.

Ajo ka treguar se informata për një trup të pajetë në fshatin Poklek është pranuar në ora 18:30.

“Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes si dhe mjekët emergjent të cilët kanë konstatuar se viktima, mashkull, është pa shenja jete”.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!