Gështenja: PD-së i duhet një ekip i ri, urgjencë riorganizimi i strukturave

Deputeti Lefter Gështenja deklaron se Partisë Demokratike i duhet një logo e re.

Teksa foli për situatën në opozitë, në një intervistë për Euronews Albania, ai theksoi se PD-së i duhet një ekip i ri dhe një riorganizim urgjent i strukturave.

Nëse do të lexosh mendimin tim them që duhet një strategji e re. Duhet një logo e re, gjithmonë referuar PD.

Do të jetë një ping-pong i gjatë çështja e gjyqësorit, gjithsesi 20 shkurti tregoi qartë se kush është PD.

Çështja e vulës është detaje por, që besoj se dhe Gjykata do të marrë një vendim. PD i duhet një ekip i ri, duhet me urgjencë riorganizimi i strukturave”, tha Gështenja.

Lajmet Gështenja: PD-së i duhet një ekip i ri, urgjencë riorganizimi i strukturave >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>