Gazment Bardhi i përgjigjet Ramës: Mbyll derën e PS-së se po të ikin socialistët

Kryeministri Edi Rama nga Shkodra deklaroi se PS duhet të hapë dyert për të gjithë, edhe për demokratët.

Ndaj kësaj deklarate ka reaguar kryetari i grupit parlamentar të PD, Gazment Bardhi.

Në rrjetin social X Bardhi shkruan se “Edi Rama duhet të mbyll derën dhe dritaren që të mos vijojë braktisja masive që po i bëjnë socialistët e ndershëm, që nuk pranojnë dot 11 vjet keqqeverisje dhe korrupsion, largimin e të rinjve nga vendi apo varfërinë në rritje”.

“Edi Rama duhet të mbyll derën dhe dritaren që të mos vijojë braktisja masive që po i bëjnë socialistët e ndershëm, që nuk pranojnë dot 11 vjet keqqeverisje dhe korrupsion, largimin e të rinjve nga vendi apo varfërinë në rritje.

Demokratët kanë shtëpinë e tyre dhe janë të vendosur të bëjnë realitet ndryshimin që presin shqiptarët prej 11 vjetësh. Boll më! 12 vjet keqqeverisje dhe korrupsion janë shumë kohë e humbur”-shkruan Bardhi.

Lexo edhe:

Rama në Shkodër: PS i ka dyert hapur për demokratët, të na bashkohen

Lajmet Gazment Bardhi i përgjigjet Ramës: Mbyll derën e PS-së se po të ikin socialistët >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>