FSHF publikon aktivitet në festimin e kualifikimit

Shqipëria ka nisur të bëhet gati për festën e madhe të kualifikimit për herë të dytë në eventin e madh të futbollit evropian.

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se gjithçka nis nga ora 17.45, me hyrjen e tifozëve në ndeshjen që kombëtarja e luan ndaj Ishujve Faroe dhe përfundon në mesnatë me fishekzjarre.

“Bëhuni gati për festën!”, ka shkruar FSHF.

Kuqezinjve u mjafton sonte vetëm një pikë për të qenë në vendin e parë në grup dhe gjasat janë të mëdha ndaj një rivali si Ishujt Faroe.

Lajmet FSHF publikon aktivitet në festimin e kualifikimit >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>