FOTO / Tony Blair sot takoi 5 djem të rinj kosovarë që mbajnë emrin e tij

Ish-kryeministri britanik, Tony Blair, gjatë qëndrimit të tij në Kosovë ka takuar pesë djem kosovarë të cilët e mbajnë emrin e tij.

Takimi është mbajtur në presidencë, të cilët janë pritur nga Presidentja Vjosa Osmani.

Nga takimi i përzemërt i Presidentes Vjosa Osmani, ish-Kryeministrit Tony Blair, dhe Toniblerëve të Kosovës”, thuhet në njoftimin e presidencës.

Lajmet FOTO / Tony Blair sot takoi 5 djem të rinj kosovarë që mbajnë emrin e tij >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>