FOTO/ Të veshur me rroba të zeza dhe kapele në kokë, këta janë dy nga autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Mëngjesin e sotëm është dhunuar me mjete të forta avokati Sokol Mëngjesi. Ai u sulmua në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, sapo kishte çuar djalin në kopësht.

Dhunuesit e avokatit ishin të veshur me rroba të zeza dhe mbanin kapele në kokë, ndërsa Rahoveci INFO ka siguruar pamjet e dy prej autorëve të dyshuar.

Ata shfaqen duke u larguar me vrap pasi kanë goditur me doreza hekuri avokatin, i cili ndodhet në intubim në spitalin e Traumës në Tiranë.

Policia, disa orë pas ngjarjes ka shoqëruar dy persona, që po merren në pyetje lidhur me ngjarjen e rëndë.

Lajmet FOTO/ Të veshur me rroba të zeza dhe kapele në kokë, këta janë dy nga autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>