FOTO/ Rama fton Zelenskyn në zyrën e tij, i jep dhuratën e veçantë

Kryeministri Edi Rama nxjerr pamjet nga takimi me presidentin Zelensky në Kryeministri.

Pasi bënë një foto, Rama i tregoi Zelenskyt zyrën e tij dhe më pas i dha një dhuratë.

Dhurata ishte pikërisht libri i kryeministrit me mbishkrimin sipër ‘Edi Rama’, ku shfaqeshin në kopertinë dhe skicat e njohura të tij.

Pas takimit, dy zyrtarët do t’i bashkohen Samitit në nder të Ukrainës, që do të mbahet në Pallatin e Kongreseve.

Lexo edhe:

FOTO+VIDEO/ Zelensky takohet me Ramën

Lajmet FOTO/ Rama fton Zelenskyn në zyrën e tij, i jep dhuratën e veçantë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>