FOTO / Qytetari nga Deçani humb jetën tragjikisht në Francë

Ish-deputeti Shkumbin Demalijaj njofton për vdekjen e Shkëlzen Kamajt nga Strellci i Ultë i Deçanit. Ai thotë se Kamaj u nda tragjikisht nga jeta në Paris të Francës.

Për vdekjen e tij, Demalijaj ka ngushëlluar familjen dhe miqtë.

Shkëlzen Kamaj

Njoftimi i tij i plotë:

Tragjikisht ka humbur jetën në Paris të Francës

Miku i familjes sonë që e deshtëm dhe na ka dashur si vëllëzër Shkelzen Kamaj nga Strellci i Ultë I Deçanit.!!

Xen qofsh i xhehnetit vëlla.!!

Ngushëllime familjes Kamaj, miqëve dhe gjithë atyre që e kanë njohur Xenin.!!

Do të na mungosh të gjithëve😢😢

Lajmet FOTO / Qytetari nga Deçani humb jetën tragjikisht në Francë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>