FOTO/ Inaugurimi i bazës së NATO në Kuçovë, momentet pikante që fiksuan mediat e huaja

Fotot e inaugurimit të bazës së NATO-s në Kuçovë po publikohen në mediat online në të gjithë botën.

Bëhet fjalë për fotot e Armando Babanit të agjencisë amerikane AP dhe ato të Florion Gogës nga agjencia Reuters.

Këto foto përcillen me shkrime ku theksohet se si ish-baza sovjetike sot merr përmasa moderne në shërbim të NATO-s pas një investimi tranformues prej më shumë se 50 milionë euro.

Lajmet FOTO/ Inaugurimi i bazës së NATO në Kuçovë, momentet pikante që fiksuan mediat e huaja >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>