FOTO / Emisari gjerman në Kosovë, takon Osmanin, Kurtin, Listën Srpska dhe shoqërinë civile

Emisari gjerman Manuel Sarrazin ka publikuar pamje nga takimet me Presidenten Vjosa Osmani, kryeministrin Albin Kurti, përfaqësues të Listës Srpska dhe të shoqërisë civile.

Takimet me të përmendurit më lartë, Sarrazin i ka quajtur të rëndësishme.

“Takime të rëndësishme në Prishtinë me presidenten Vjosa Osmani, kryeministrin Albin Kurti, Listën Srpska dhe anëtarë të shoqërisë civile”, ka shkruar Sarrazin.

Postimi i tij i plotë:

Lajmet FOTO / Emisari gjerman në Kosovë, takon Osmanin, Kurtin, Listën Srpska dhe shoqërinë civile >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>