FOTO/ Arben Taravari në tryezë me partinë që do të tërheqë njohjen e Kosovës

Personi me rreth të kuq është Dimitar Apasiev, lider i partisë politike “Levica”.

Ky politikan dhe partia e tij në programin e tyre e kanë heqjen e njohjes për Republikën e Kosovës, shfuqizimin e marrëveshjes së Ohrit, anulimin e gjuhës shqipe dhe largimin nga NATO.

Bashkë më të i ulur në tavolinë ëahtë kandidati për president Arben Taravari I mbeshtetur nga Albin Kurti, dhe partneri i tij në koalicion nga partia islamiko-konservatore “Alternativa”, Afrim Gashi.

Këta sot, si koalicion “VLEN”, ku janë edhe dy parti dhe disa përfaqësuesë të VV-së, po mbështeten nga kryeministri Albin Kurti, nga partia e qeveria e tij. Një zyrtar i lartë i tyre me një ekip po iu ndihmon edhe me fushaten e PR.

Lajmet FOTO/ Arben Taravari në tryezë me partinë që do të tërheqë njohjen e Kosovës >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>