FOTO / Ambasada amerikane uron kadetët kosovarë që diplomuan në akademinë ushtarake të SHBA-së

Ambasada amerikane në Kosovë i ka uruar kadetët kosovarë, Vesa dhe Andrin, që diplomuan në akademinë amerikane.

“Urime të gjithë të diplomuarve të klasës 2024, dhe një urim i veçantë për Vesën dhe Andrinin, Kadetët kosovarë që diplomuan në akademinë prestigjioze ushtarake amerikane! Presim me padurim kontributet tuaja të çmuara dhe ndërsa ndani njohuritë dhe përvojat tuaja me kolegët tuaj në Forcën e Sigurisë së Kosovës”, thuhet në postimin e ambasadës.

Lajmet FOTO / Ambasada amerikane uron kadetët kosovarë që diplomuan në akademinë ushtarake të SHBA-së >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>