FOTO/ Aksident në Lezhë-Tiranë, makina përfundon në kanal

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Tiranë, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 3 të rinj.

Mësohet se makina ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Uniformat blu bëjnë me dije se tre të plagosurit janë drejtuesi 18 vjeç dhe pasagjerët nga 17 vjeç, të cilët janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

“Rreth orës 11:30, në aksin rrugor “Lezhë-Tiranë”, shtetasi G. D., 19 vjeç, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit tip “Audi A5” dhe si pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Nga aksidenti janë dëmtuar lehtë 3 pasagjerët në automjetin që drejtonte ky shtetas, njëri prej tyre 18 vjeç dhe 2 të tjerët 17 vjeç, të cilët po marrim mjekim në spitalin e Kurbinit”, njofton policia.

Grupi hetimor po punon në vendngjarje, për të zbardhur rrethanat e aksidentit”, njofton policia.

Lajmet FOTO/ Aksident në Lezhë-Tiranë, makina përfundon në kanal >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>