FOTO / Aksident i çuditshëm në Slivovë, vetura përfundon e mbështetur për muri

Një aksident trafiku ka ndodhur mesditën e sotme në Slivovë, rrugës për Gjilan.

Një veturë ka përfunduar jashtë rrugës, duke u përplasur me një shtëpi.

Përveç dëmeve materiale nuk është njoftuar për persona të lënduar.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. /IndeksOnline

Lajmet FOTO / Aksident i çuditshëm në Slivovë, vetura përfundon e mbështetur për muri >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>