Finalja e madhe e Kupës së Kosovës në futsall po afrohet

FC Prishtina 01 dhe FC Liqeni do të takohen në finalen e madhe të Kupës së Kosovës në futsall.

Ndeshja zhvillohet të enjten me 4 maj në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë nga ora 20:00.

Në këtë ndeshje takohen dy skuadrat me mjaftë kualitet ku këtë vit kanë treguar ndeshje të forta.

Në fushë do të jenë disa nga yjet më të mëdha të futsalit në vend.

Të dy skuadrat e kanë fituar nga një herë këtë trofe.

Lajmet Finalja e madhe e Kupës së Kosovës në futsall po afrohet >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!