Fifi shkëlqen në imazhet e fundit

Lajmin se po bëhet nënë për herë të parë, këngëtarja e njohur, Filloreta Raci e konfirmoi në Edicionin e 61 të Festivalit të Këngës.

Fifi tregoi se është në muajin e gjashtë, por nuk e bëri të ditur gjininë e foshnjës.

Nuri i shtatzanisë duket se Fifin e ka zbukuruar edhe më shumë.

Në fotografitë e fundit të publikuar në Instagram, ajo shfaqet e bukur dhe elegante.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Kujtojmë që këngëtarja është në lidhje dashurie me Adis Patushin./21Media

Lajmet Fifi shkëlqen në imazhet e fundit first appeared on RTV21.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!