Fifi dhe Young Zerka vijnë me disa këngë

Fifi dhe Young Zerka kanë ardhur përsëri me super bashkëpunime.

“None”, “Turi turi”, “Sajzezo”, “Fotografi”, dhe “Të dua”, mbajnë emrin projektet më të reja të dyshes.

Për tekstin u përkujdes Fifi, ndërsa për muzikën po ashtu Fifi në bashkëpunim më Young Zerkën dhe Alandyn.

https://www.youtube.com/watch?v=B4VvtT_nmLk

https://www.youtube.com/watch?v=uTU43P8C9VI

https://www.youtube.com/watch?v=7vtB1V6NLSo

https://www.youtube.com/watch?v=1bK2LEowmXU

https://www.youtube.com/watch?v=QLFUVLu1cZ0

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>