Fifi dhe Blasta publikojnë këngën e re “Bjeri”

Fifi dhe Blasta kanë publikuar të hënën projektin më të ri muzikor.

“Bjeri” titullohet bashkëpunimi i tyre.

Teskti i këngës “Bjeri” është shkruar nga dy artistët ndërsa, videoklipi është realizuar nga ‘FullMoon Production’.

Ky është bashkëpunimi i parë i dyshes që besohet se do të pëlqehet edhe nga publiku./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!