Festa e veçantë e Ylber Ramadanit me imazhin e Adem Jasharit në bluzë: Kurrë ndonjëherë s’jam ndjerë si sot

Mesfushori i Kombëtares, Ylber Ramadani e ka festuar kualifikimin e Shqipërisë për në Europian me imazhin e heroit Adem Jashari të stampuar në bluzë.

Ai ka thënë se kurrë ndonjëherë në karrierë s’është ndjerë si ditën e sotme.

“Kjo bluzë e ka pasur luftëtarin që ka luftuar. Jam i lumtuar që në fund u kualifikuam. Kurrë në karrierë përpara ndeshjes nuk jam ndjerë nervoz si sot. Kurrë në karrierë nuk jam ndjerë kështu pas ndeshjes.

Kemi një harmoni të madhe në grup. E kam shijuar çdo ndeshje të Kombëtares, por këtë më tepër. Kam bërë krenar të gjithë shqiptarët, familjen time dhe vajzën time që po na ndjek tani”, tha Ramadani.

Lajmet Festa e veçantë e Ylber Ramadanit me imazhin e Adem Jasharit në bluzë: Kurrë ndonjëherë s’jam ndjerë si sot >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>