Ferizaj mposht në ndeshje kontrolluese Belasicën e Strumicës

FC Ferizajt ka shënuar fitore në miqësore e zhvilluar të mërkurën ndaj skuadrës së kategorisë së dytë të futbollit të Maqedonisë së Veriut, Belasica e Strumicës, me rezultatin 2:0, shkruan Rahoveci.INFO.

Golat e fitores për ferizajasit i shënuan Albin Krasniqi dhe Mateo Panadiq.

Skuadra e Ferizajt në faqen zyrtare ka njoftuar se të enjten në orën 14:00, do të zhvillojë tjetër miqësore.

Ekipi I Superligës së Kosovës të ballafaqohet me Teteksin.

Lajmet Ferizaj mposht në ndeshje kontrolluese Belasicën e Strumicës >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!