Eros Grezda me urim epik për të dashurën

Big Brother Albania VIP ka pushtuar të gjithë vëmendjen kryesore të publikut shqiptar dhe më veçanërisht, konkurrenti nga Shkodra, Luiz Ejlli. Pankarta në mbështetje të tij janë parë në stadiumet e Shqipërisë dhe gjithashtu pika kulminante ishte një protestë e organizuar për të.

Por edhe shumë lojtarë kanë shprehur preferencën e tyre për Luizin. Një prej mbështetësve më të mëdhenj të këtij konkurrenti është Eros Grezda. Ky i fundit e ka dërguar në tjetër nivel preferencën e tij. Partnerja e Eros Grezdës, Ajsel Abazi festonte datëlindjen, ndërsa urimi i lojtarit ishte jo pak i veçantë: “Edhe 100 zemër, të dua më shumë se Luizin”, ka shkruar Grezda.

Lajmet Eros Grezda me urim epik për të dashurën >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!