Erion Veliaj “qetëson” njerëzit: Hekuri ku ngjitet Meta nuk është hequr (FOTO)

Janë të shumtë ata që janë habitur se si një ish-president hipën mbi hekura tek kodrat e kryeqytetit dhe videot i poston nëpër rrjete sociale.

Kjo sjellje e Ilir Metës është ironizuar edhe nga kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili ka publikuar një meme, ku iu drejtohet qytetareve se hekuri ku ngjitet përditë Ilir Meta nuk është hequr dhe shfaqjet ish Presidentit do të vijojnë.

“Pa panik, është lajm i pavërtetë – shfaqjet do të vazhdojnë”, shkruan Veliaj.

Lajmet Erion Veliaj “qetëson” njerëzit: Hekuri ku ngjitet Meta nuk është hequr (FOTO) >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>