Eni dhe Genci zbulojnë portretin e vajzës

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj u bën prindër të një vajze në tetor të këtij viti.

Adea e vogël, i ka plotësuar prindërit e saj në mënyrën më të mirë që nga ardhja në jetë.

Për herë të parë, në urimin për festat e fundvitit Genci dhe Eni zbuluan portretin e Adeas.

“Urime festat e fundvitit nga unë, Eni dhe Adea e vogël”, ka shkruar Genci në Instagram.

Ngjitur me shkrimin, janë dy fotografi, përfshirë fotografinë e parë familjare të publikuar në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj)

Lajmet Eni dhe Genci zbulojnë portretin e vajzës first appeared on RTV21.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!