Elinel dhe Capital T vijnë me bashkëpunimin “Acar”

Artistët Elinel dhe Capital T, kanë paralajmëruar një projekt të ri.

Në një postim të përbashkët të shpërndarë në Instagram, ata tregojnë se po vijnë me bashkëpunimin e tyre të radhës të titulluar “Acar”.

Kjo këngë pritet të publikohet të premten e 3 shkurtit.

“Elinel x Capital T – Acar 03.02.23. Nesër 18:00”, kanë shkruar ata.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ELINEL ᶫᶰᶫ (@rrugaco)

Të njëjtit kanë edhe bashkëpunime të tjera siç është “Rrebela”, pjesë e albumit të Trim Ademit./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!