Ekskluzive/ Fotot e shtetasve të Kosovës që u arrestuan sot në Tiranë

Mëngjesin e sotëm policia ka arritur të vë në pranga katër persona, shtetas të Kosovës, të cilët kishin për synim shitjen e armëve në Shqipëri.

Rahoveci INFO ka arritur të zbuloj identitetin me foto të tre nga katër të arrestuarit nga policia.

Blerim Krasniqi

Muhamed Krasniqi

Edonis Thaçi – Pronar i kompanisë se autobusëve “Thaçi Travel”

Ndërkohë, Rahoveci INFO ka bërë kërkime në dy agjencitë për regjistrimin e bizneseve, Shqipëri dhe Kosovë, por nuk ka arritur të gjejë ndonjë kompani të hapur me këtë emër.

Lajmet Ekskluzive/ Fotot e shtetasve të Kosovës që u arrestuan sot në Tiranë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>