Einxhel dhe DJ Dagz zbulojnë emrin e djalit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz(Arbër Gumnishta – emri i vërtetë) u bën prindër të një djali në fillim të këtij muaji.

Çifti i ëmbël nuk zbuluan portretin e të voglit të tyre, por zbuluan emrin e veçantë.

Trev – është emri të cilin Einxhel e Dagz ia zgjodhën të voglit të tyre.

“Kur dashuria merr formën e një jete të re. Faleminderit Zot”, shkroi Einxhel kur bëri të ditur emrin e bebit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Gjatë gjithë muajve të ëmbël, Einxhel ka publikuar fotografi me barkun e rrumbullakosur e momente të veçanta për çiftin, përfshirë edhe Babyshower./21Media

Lajmet Einxhel dhe DJ Dagz zbulojnë emrin e djalit first appeared on RTV21.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!