E turpshme / Vidhen paratë e bamirësisë në kasafortën e një xhamie në Lipjan

Janë vjedhur paratë e bamirësisë në një xhami në fshatin Gumnasellë të Lipjanit.

Sipas policia aty persona të panjohur e kanë hapur me forcë dritaren e xhamisë dhe prej aty janë vjedhur një kasafortë ku ka pasur para të bamirësisë.

“Fsh. Gumnasellë, Lipjan  34-24.01.2024. Ankuesi  mashkull kosovar ka njoftuar se nga persona të panjohur është hapur me forcë dritarja e xhamisë dhe prej aty janë vjedhur një kasafortë ku ka pasur para të bamirësisë. Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti në hetime”, thuhet në njoftim e Policisë së Kosovës.

Lajmet E turpshme / Vidhen paratë e bamirësisë në kasafortën e një xhamie në Lipjan >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>