E RËNDË/ Punonte në një pallat në ndërtim, bie nga lartësia 28-vjeçari dhe humb jetën

Tjetër aksident në punë me pasojë vdekjen e një të riu.

Më datë 27.05.2024, rreth orës 08:20, në rrugën “Aleksandër Mojsiu”, në një pallat në ndërtim e sipër, duke punuar ka rënë nga lartësia shtetasi A. F., 28 vjeç.

Policia bën të ditur se si pasojë e dëmtimeve të marra i riu ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lajmet E RËNDË/ Punonte në një pallat në ndërtim, bie nga lartësia 28-vjeçari dhe humb jetën >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>