E rëndë në Tiranë/ Gruaja shtatzënë shkon të lindë në maternitet, ndërron jetë foshnja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një prej materniteteve të Tiranës.

Ka qenë një 27-vjeçar ka kallëzuar në polici se ndërkohë që bashkëshortja e tij është shtruar në maternitet për të lindur, foshnja ka ndërruar jetë.

Blutë njoftojnë se grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Në Komisariatin e Policisë Nr. 3 është paraqitur shtetasi A. Gj., 27 vjeç, i cili ka kallëzuar se bashkëshortja e tij është shtruar në maternitet për të lindur, dhe gjatë kësaj kohe i ka ndërruar jetë fetusi (feto morto). Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Lajmet E rëndë në Tiranë/ Gruaja shtatzënë shkon të lindë në maternitet, ndërron jetë foshnja >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>