E rëndë në Bulqizë, elektricisti 32-vjeçar bie nga shtylla dhe humb jetën

Një elektricist ka humbur jetën në krye të detyrës në fshatin Kovashicë të Bulqizës.

Gjatë punës, elektricisti ka rënë nga shtylla elektrike dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Ylli Boba, 32 vjeç, nuk u mbijetoi dot plagëve të marra dhe për pasojë humbi jetën.

“Ju njoftoj se shtetasi Ylli Boba, si pasojë e dëmtimeve të marra ka humbur jetën në spital”, njofton policia.

Grupi hetimor po kryen hetimet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Lajmet E rëndë në Bulqizë, elektricisti 32-vjeçar bie nga shtylla dhe humb jetën >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>