E diela me shi

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, intervale me diell dhe reshje lokale shiu.

Reshjet do të jenë më të shprehura pasdite dhe në mbrëmje, derisa do pushojnë, mëngjesin e së hënës, ku më pas do të ketë edhe intervale më të gjata me diell.

Temperaturat sot do të sillen në mes 6 deri në 12 gradë Celsius

Lajmet E diela me shi >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>