Dyshohet se u fut me traktor për të vjedhur në fabrikën ku punon, arrestohet nga policia

Një punonjës, dyshohet se në Han të Elezit, është futur me traktor në hapësirat e fabrikës ku punon dhe ka kryer vjedhje.

I dyshuari pas intervistimit, është dërguar në mbajtje.

Rasti siç raporton policia, ndodhi më 13 dhjetor të vitit të kaluar.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!