“Duje” kap milionshin, ndër këngët më të klikuara në Eurovizion

Albina dhe Familja Kelmendi  do të ngjiten sonte në skenën e Eurovizionit për të perfomruar për së dyti herë këngën e tyre „Duje“, pasi që siguruan finalen.

Shqipëria në natën e dytë gjysmë finale ishte e para që u kualifikua në finale.

Performanca e Albines dhe Familjes Kelmendi  në bazë të klikimeve në Youtube është një ndër më të  shikuarat. Aktualisht ka arritur 1 milion klikime, derisa shifra milionshe  kanë kapur edhe Izraeli, Kroacia, Norvegjia, Suedia, Italia, Çekia.

Albina dhe familje e saj sonte do të përformojnë të dhjetit në radhë./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!