Distria e pandalshme, kalon kalon në çerekfinale

Distria Krasniqi ka prekur çerekfinalen në Grand Slamin e Tbilisit.

Kampionja olimpike në xhiron e tretë mposhti me Wazaari holandezen Naomi Van Krevel, në kategorinë deri në 52 kg.

Krasniqi në xhiron e parë ishte e lirë, në xhiron e dytë ajo mposhti me Wazaari dhe Ippon rusen Iana Zhilkina.

Në çerekfinale ajo takohet me garuesen nga Spanja, Ariane Toro Soler.

Lajmet Distria e pandalshme, kalon kalon në çerekfinale >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>