Digjet një shtëpi në Skenderaj

Zjarri ka kapluar një shtëpi në Radishevë të Skenderajt, ku është djegur një dhomë dhe garazha.

“SHKAKTIM I RREZIKUT TË PËRGJITHSHËM- Radishevë, Skenderaj   19.01.2024 – 23:30. Ankuesi kosovar ka lajmëruar se është duke iu djegur shtëpia. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore. Si pasojë e zjarrit është djegur një paradhomë e shtëpisë së bashku me një garazhë në të cilën është djegur një traktor me disa vegla pune. Rasti nën hetime”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Lajmet Digjet një shtëpi në Skenderaj >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>