Digjet një shtëpi në Mitrovicën e Jugut

Të dielën në Mitrovicën e Jugut është djegur një shtëpi pronarët e së cilës ndodheshin jashtë vendit.

“Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se një shtëpi, pronarët e së cilës ndodhen jashtë vendit në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore, zjarrfikësit, ekipi i KEDS-it dhe eksperti i zjarrit”.

“Përveç dëmeve materiale lëndime në njerëz nuk ka. Rasti duke u hetuar”.

Lajmet Digjet një shtëpi në Mitrovicën e Jugut >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>