Digjet një banesë në Prishtinë, Policia jep detaje

Sot pasdite në lagjen “Mati 1” në Prishtinë një banesë është përfshirë nga zjarri. Policia ka konfirmuar se s’ka të lënduar.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila ka deklaruar se në vend të ngjarjes janë policia dhe zjarrfikësit.

Sot rreth orës 17:00, kemi pranuar informatën për një incident zjarri në lagjen Mati 1, në Prishtinë, ku nga zjarri është përfshirë një banesë.Në vendngjarje kanë dalë zjarrfikësit dhe policia të cilët po merren me rastin. Nuk është raportuar për ndonjë person të lënduar”, ka thënë Ahmeti.

Lajmet Digjet një banesë në Prishtinë, Policia jep detaje >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>