Dhunohet një grua në Malishevë

Një grua në Malishevë ka raportuar se është dhunuar seksualisht nga një i dyshuar.

Policia njofton se i dyshuari dhe viktima dyshohet se janë me probleme psikike.

Viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

“DHUNIM- Malishevë / 16.03.2024-NN. Viktima femër kosovare ka raportuar se është dhunuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari dhe viktima dyshohet  se janë me probleme  psikike. Me vendim të prokurorit viktima është dërguar  për ekzaminim mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Lajmet Dhunohet një grua në Malishevë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>