Dhunohet një grua në Ferizaj

Një grua në Ferizaj ka njoftuar Policinë e Kosovës se është dhunuar nga një person.

Sipas saj rasti ka ndodhur më 8 janar. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Ferizaj 08.01.2024. Me datë 10.01.2024 viktima femër kosovare ka njoftuar  se me datën e lartcekur ishte dhunuar nga i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

Lajmet Dhunohet një grua në Ferizaj >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>